Cenníkslužby

Masáže vykonáva skúsená terapeutka priamo z Thajska. Nechajte sa okúzliť jedinečnou thajskou atmosférou pri relaxačnej hudbe, sviečkach a vôňach ďalekého východu.

 • Thajská olejová aromatická masáž

  Thajská olejová aromatická masáž je miernejšou formou thajskej masáže pri ktorej sa používajú terapeutické oleje a trecie hmaty v kombinácii s akupresúrnymi tlakmi. Táto masáž je skvelý prostriedok ako po celom dni uvoľniť svalové napätie, zahnať stres, úzkosť a tak zharmonizovať telo i dušu. Uvoľnite sa a podporte pocit vnútornej pohody.


 • Thajská olejová bylinná masáž

  Ide o originálnu tradičnú thajskú procedúru, ktorá spočíva v prikladaní horúcich vrecúšok naplnených špeciálnou zmesou rozličných aromatických a liečivých bylín na všetky hlavné svalové skupiny. Vykonáva sa presne podľa thajskej tradície po energetických dráhach - meridiánoch. Aromatické látky, ktoré sa z bylín uvoľnia, rozprúdia v tele prirodzený krvný obeh, uvoľnia blokády, svalové napätie, stuhnutosť kĺbov a vyrovnajú životnú energiu. Následná olejová masáž počas ktorej účinné zložky cez teplom otvorené póry lepšie prenikajú do pokožky, podporuje a násobí účinok procedúry. Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela a odstránenie bolesti.


 • Thajská olejová masáž chrbta a šije

  Thajská uvoľňujúca masáž chrbta je zameraná špeciálne na najviac stuhnuté a bolestivé časti spôsobené najmä sedavým zamestnaním a nedostatkom pohybu. Kombináciou olejovej masáže a akupresúrnych technik dôjde k odstráneniu zablokovania a uvoľneniu napätia. Táto intenzívna, hĺbková masáž uvoľňuje napäté svalstvo, energetické blokády, odstraňuje bolesti hlavy a krčnej chrbtice. Zvyšuje flexibilitu tela a poskytuje úľavu od chronických bolestí.


 • Tradičná thajská masáž

  Nuad Bo-Rarn, alebo inak tradičná thajská masáž, vznikla pred viac ako 2500 rokmi. Pôvodne predávaná z učiteľa na žiaka v rámci budhistických chrámových škôl. Vďaka veľkej obľube sa rozšírila po celom Thajsku a stala sa uznávanou metódou udržania dobrého zdravia po celom svete. Účinok thajskej masáže pocítite na úrovni telesnej, duševnej a energetickej. Na úrovni telesnej zbavuje bolesti, odstraňuje napätie svalstva, uvoľňuje kĺby, svaly a aj šľachy. Thajská masáž pracuje s energetickými líniami, tzv. seny, v ktorých pomocou naťahovacích a akupresúrnych techník obnovuje prúdenie energie. Prispieva k povzbudeniu vitality a upevneniu duševnej rovnováhy.


 • Thajská masáž nôh

  Thajská masáž nôh zahrňuje uvoľňujúcu masáž lýtok a prevažne sa venuje chodidlám. Vykonáva sa pomocou rúk a drevenej paličky. Na chodidlách sa nachádzajú reflexné body vnútorných orgánov. Ich stimuláciou dochádza k harmonizácii a podpore činnosti týchto orgánov. Masáž nôh tak pôsobí nielen na nohy samotné, ale reflexne na celé ľudské telo. Thajská masáž nôh je ideálna pre odľahčenie nôh po ich celodennom namáhaní. Zvlášť ju ocenia tí, ktorí v zamestnaní veľa chodia alebo stoja. Prináša odstránenie pocitov ťažkosti a únavy nôh. Zakončená je premasírovaním krku a šije.


 • Telový píling a masáž tváre

  Ošetrenie tela pílingom predstavuje dôkladné prečistenie pokožky. Použitie pílingu je prospešné najmä odstraňovaním odumretých buniek, čím sa pokožka stáva jemnejšou, pružnejšou a môže lepšie dýchať. Výsledkom pravidelného používania je hladká a žiarivá pleť.

  Masáž tváre vynikajúco prekrvuje a omladzuje pleť. Odstraňuje únavu a pôsobí ako prevencia voči predčasnému stárnutiu. Po masáži je pleť jemnejšia, rozžiarená, oddýchnutá a očividne napnutejšia. Masáž tváre je zameraná na stimuláciu jednotlivých energetických bodov, pričom sa ukončí tlakom na akupresúrne body ležiace na tvári, krku a šiji. Výsledkom je uvoľnenie bolestí hlavy, šije, kŕčnej chrbtice a reflexne uvoľní celé telo.


 • Anticelulitídová a zoštíhľujúca masáž